הודעות לעיתונות

Press Room > Press Releases

מציג 1-10 מתוך 194

האו"ם יציין 20 שנה לוועידת דרבן - רוח גבית לקמפיין נגד ישראל ולאנטישמיות המודרנית

ועידת דרבן הרביעית, שתתקיים כאמור בעוד מספר ימים, עומדת במרכזה של סערה פוליטית כאשר מספר מדינות הודיעו שהן מחרימות את הוועידה, ביניהן ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, גרמניה, בריטניה, אוסטריה, הולנד, צ'כיה, בולגריה, צרפת וניו-זילנד ועוד. בלגיה, אירלנד, שבדיה, לוקסמבורג ופורטוגל הן המדינות האירופאיות שישתתפו.

מענקי האיחוד האירופי לפרויקטים של זכויות אדם: קשר לטרור, דמוניזציה והתערבות בדמוקרטיה הישראלית

דו"ח חדש של מכון המחקר NGO Monitor, מציג את מענקי האיחוד לשנים 2019-2020, ומראה כי האיחוד האירופי אישר 32 מענקים לארגונים לא-ממשלתיים ישראליים ופלסטיניים המעורבים בדמוניזציה נגד ישראל, אנטישמיות, קשרים לארגון הטרור החזית העממית לשחרור פלסטין וניסיונות להשפיע על הדמוקרטיה הישראלית.

ועדת ביקורת התקציב של האיחוד האירופי: "אין שקיפות במימון לארגוני חברה אזרחית, האיחוד לא יודע מה נעשה עם הכסף"

ועדת ביקורת התקציב של האיחוד האירופי פרסמה היום (שלישי) מסקנות קשות על האופן בו האיחוד מממן ארגונים לא-ממשלתיים ברחבי העולם, זאת במסגרת דוח מיוחד וראשוני מסוגו בנושא

הקמפיין נגד NGO Monitor - סימן לפאניקה וייאוש

לאחרונה, המכון נמצא במרכזו של קמפיין מתוזמן להשתקת קולו בשיח הציבורי. הפעם זהו פרסום שנכתב בסיוע פעילים פוליטיים ישראליים ובמימון קרן רוזה לוקסמבורג, קרן קיצונית הממומנת על ידי ממשלת גרמניה.

מגזין רשמי של ממשלת שבדיה מציג: הפרוטוקולים של זקני ציון גרסת 2018

תשעה ימים לפני הבחירות הכלליות בשבדיה, שברקע האנטישמיות הגואה במדינה, המגזין הרשמי של סוכנות הפיתוח הממשלתית השבדית (OmVärlden) מפרסם (27.08)  שנים-עשר מאמרים על מכון המחקר NGO Monitor, הכוללים מוטיבים ורמיזות אנטישמיות של הפרוטוקולים של זקני ציון (רשת קורי עכביש, תיאוריות קונספירציה).

מציג 1-10 מתוך 194