הודעות לעיתונות

מציג 1-10 מתוך 187

הקמפיין נגד NGO Monitor - סימן לפאניקה וייאוש

לאחרונה, המכון נמצא במרכזו של קמפיין מתוזמן להשתקת קולו בשיח הציבורי. הפעם זהו פרסום שנכתב בסיוע פעילים פוליטיים ישראליים ובמימון קרן רוזה לוקסמבורג, קרן קיצונית הממומנת על ידי ממשלת גרמניה.

מגזין רשמי של ממשלת שבדיה מציג: הפרוטוקולים של זקני ציון גרסת 2018

תשעה ימים לפני הבחירות הכלליות בשבדיה, שברקע האנטישמיות הגואה במדינה, המגזין הרשמי של סוכנות הפיתוח הממשלתית השבדית (OmVärlden) מפרסם (27.08)  שנים-עשר מאמרים על מכון המחקר NGO Monitor, הכוללים מוטיבים ורמיזות אנטישמיות של הפרוטוקולים של זקני ציון (רשת קורי עכביש, תיאוריות קונספירציה).

חצי מיליארד שקל בחמש שנים: דוח חדש ממפה את התרומות לתעשיית זכויות האדם בישראל

דוח חדש של מכון המחקר NGO Monitor המתפרסם היום (שני) חושף כי בין השנים 2012-2016, הועברו למעלה מחצי מיליארד שקל (515 מיליון ש"ח) ל-39 ארגונים ישראלים המשפיעים על שיח זכויות האדם בישראל.

תגיות

צלם העיתונות ומי שנטען לגביו ששירת כקצין בחמאס - הועסק על ידי ארגון נורבגי בינלאומי, ממובילי קמפיין הדה-לגיטימציה נגד ישראל, כך לפי NGO Monitor

נשיא מכון המחקר NGO Monitor קורא לארגון לפתוח מידית בחקירה לבדיקת הטענות לפיהן יאסר מורתג'א שירת כקצין בחמאס

תגיות

דו"ח חדש חושף כיצד סוכנות האו"ם לילדים פועלת להכנסת צה"ל לרשימה לצד דעאש ובוקו-חראם

סוכנות האו"ם לילדים (להלן: יוניצ"ף) וארגונים לא-ממשלתיים ברחבי העולם מובילים קמפיין להכללת צה״ל ברשימת ארגונים המבצעים הפרות חמורות נגד ילדים, לצד ארגוני טרור כמו דעא"ש ובוקו-חראם, כך לפי דו"ח חדש של מכון המחקר NGO Monitor.

תגיות

מציג 1-10 מתוך 187