כנסיות

מציג 1-10 מתוך 23

תוכנית הליווי האקומנית בפלסטין וישראל (EAPPI)

הארגון מנסה להציג עצמו כתוכנית לזכויות אדם ולהגנה, אולם הדגש המשמעותי של התוכנית הוא על קידום מדיניות, לפני, במהלך, ואחרי תקופת השהייה בגדה המערבית ומזרח ירושלים.  עם חזרתם של הפעילים  לארצותיהם וכנסיותיהם הם מקדמים בהן קמפיינים אנטי-ישראלים כולל את קמפיין החרם, משיכת השקעות וסנקציות (BDS) וכן מאשמים את ישראל ב"אפרטהייד", תוך השוואה לדרום אפריקה, משווים בינה לבין גרמניה הנאצית ואף משתמשים בתיאולוגיה אנטישמית.

תגיות

חצי מיליארד שקל בחמש שנים: דוח חדש ממפה את התרומות לתעשיית זכויות האדם בישראל

דוח חדש של מכון המחקר NGO Monitor המתפרסם היום (שני) חושף כי בין השנים 2012-2016, הועברו למעלה מחצי מיליארד שקל (515 מיליון ש"ח) ל-39 ארגונים ישראלים המשפיעים על שיח זכויות האדם בישראל.

תגיות

שוויץ

ב-2016 ממשלת שוויץ העניקה למעלה מ-11 מיליון פרנק שוויצרי במימון ישיר ועקיף לארגונים לא-ממשלתיים הפועלים במסגרת הסכסוך הערבי-ישראלי. פעילות רבה של ארגונים אלו אינה עומדת בקנה אחד עם מדיניות שוויץ באיזור ובכלל זאת קידום תהליך השלום ופתרון שתי המדינות.

תגיות

בין משתתפי כנס "זכות השיבה" של זוכרות – ארגונים במימון הקרן החדשה והאיחוד האירופי

חלק מדוברי הכנס האחרים קשורים לארגונים לא-ממשלתיים הממומנים על ידי האיחוד האירופי, ממשלות אירופאיות והקרן החדשה לישראל. האג'נדה של הדוברים לקידום זכות השיבה עומדת בניגוד מוחלט למדיניות המוצהרת של מממנים אלו.

תגיות

מציג 1-10 מתוך 23