הארגון בתקשורת

דוח: ישראל לא מפלה את הפלסטינים בתחום המים

לכבוד "יום המים העולמי" של האו"ם, מראה דוח חדש כיצד ארגונים בינלאומיים מציגים נתונים מעוותים על התנהלות ישראל בתחום המים. עם זאת, גורמי ביטחון חוששים ממשבר מים עתידי בעזה

תגיות

בקמפוסים וגם בתאגידים: "הדמוניזציה לישראל בידי תנועת החרם משגשגת"

בפתחו של "שבוע האפרטהייד הישראלי" המובל בידי תנועת החרם BDS בערים רבות ברחבי העולם, הזהירו מומחים ליחסי ישראל והעולם כי כוחה של התנועה במוסדות האקדמיים ובתאגידים בעולם התעצם. כשברקע דיווחים מתרבים על חברות המסיימות את הסחר בארץ, טוענים בארצות הברית: "השיחה היום היא שישראל מבצעת טיהור אתני". שגריר בריטניה בארץ: "חושש שהיעדר ההתקדמות לשלום תפעל לרעת ישראל"

תגיות

התקשורת ממלאת את תפקידה בתסריט חמאס

העיתונאי מתי פרידמן על ההוראה מפורשת של סוכנות הידיעות AP לא לצטט לעולם את NGO Monitor או את מייסד הארגון. בנבכי הסכסוך המשתולל כאן, על המשוגעים, הגזענים והרוצחים המרכיבים אותו, האדם היחיד שנאסר על כל הכתבים לראיין היה הנשיא NGO Monitor, פרופסור ג'ראלד שטיינברג.

תגיות

שנאה במסווה הומניטרי: הרופאים שמחוברים לארגוני טרור

ד"ר יפה שיר-רז על הדו"ח של NGO Monitor, הבוחן את ההטיות של חמישה ארגונים רפואיים לא ממשלתיים - PMRS, MAP, PHR-I, רופאים ללא גבולות ורופאים לזכויות אדם - ישראל, ואת העדכונים השונים בנושא מעורבות רופאים בקמפיין נגד ישראל במהלך צוק איתן.

תגיות

דיווחים: הפלסטינים מנצלים את בעיית הבדואים

אריאל כהנא מתאר את האופן בו הפלסטינים מנצלים את בעיית הבדואים בנגב כדי לנגח את ישראל. תופעה זו תוארה באופן נרחב במחקר של NGO Monitor המראה כיצד ארגונים השותפים למתקפת הדה לגיטימציה נגד ישראל, הם אלה שמובילים את הקמפיין בנושא הבדואי ככלי של לוחמה הפוליטית נגד ישראל.

תגיות

מאמר דעה: להוציא "אפרטהייד" מהלקסיקון

לנה אבאייב על השימוש השגוי במושג "אפרטהייד", כחלק מהקמפיין נגד מדינת ישראל. אין זה מפליא אפוא כי המושג "אפרטהייד" הפך לשגור בפי רבים ובאופן "טבעי" מגדיר את ישראל. לצערנו, השימוש במילים קליטות כגון "אפרטהייד" משיג את המטרה בהכפשת מדינת ישראל, חופשית ודמוקרטית ככל שתהיה

תגיות