המומחים שלנו:

לנה בקמן

לנה בקמן

אודות

לנה מחזיקה בתואר שני במנהל עסקים ובתואר ראשון בתקשורת. יש לה ניסיון רב בתקשורת, מדיה חברתית ופוליטיקה. לנה עבדה בעבר כדוברת ויועצת פרלמנטרית של חברת הכנסת ד"ר עינת וילף.

לנה היא בוגרת של תוכנית המנהיגים הצעירים של מחלקת המדינה האמריקאית וחברה בתוכנית InterPeace של תוכנית הפיתוח של האו"ם. היא דוברת עברית, אנגלית ורוסית באופן שוטף, ויש לה ידע גם בספרדית.

לנה נבחרה להיות בין 18 ישראלים "מעוררי השראה" של קרן Israel Forever. מאמריה פורסמו בכלי תקשורת רבים כולל ישראל היום, וואלה, NRG, ו-Times of Israel.

מומחיות

BDS
ארגונים במימון זר בסכסוך הערבי-ישראלי
אנטישמיות
קמפיינים אנטי-ישראלים

כל הפרסומים

מסדר אבירי החרם

ממשלת נורבגיה מצטרפת למנהלת זכויות האדם והמשפט הבינלאומי - מנגנון מימון משותף לארבע ממשלות אירופיות. לנה בקמן מסבירה מי זוכה ברוב תקציב המנהלת, למה הוא באמת משמש ומה הפתרון

לגלות לאירופים את האמת על ארגוני זכויות האדם

אם כוונות הארגונים המקדמים דה-לגיטימציה של ישראל היו זכויות אדם, הם היו פועלים למנוע סקילת הומוסקסואלים באיראן והוצאות להורג של פלסטינים ע"י בני עמם. אבל זכויות אדם לא מעניינות אותם ואת זה צריך להבהיר למדינות אירופה הממנות ארגונים אלה

מאמר דעה: למנוע את דו"ח גולדסטון 2

מוטב שהתקשורת, הפוליטיקאים ומקבלי ההחלטות (בעיקר באירופה) המצטטים את ההצהרות של ארגונים אלה ללא אימות אמינותן, יבדקו את הדברים בטרם חזרה רפקלסיבית אחריהם, כמו שקרה בוועידת גולדסטון. חשוב שמקבלי ההחלטות בישראל יהיו מודעים לכך ואולי ימנעו את דו"ח גולדסטון 2 אותו מנסים ארגונים אלה לקדם בהקשר למבצע הנוכחי בעזה.

[Opinion] BDS Lie Week

Lena Abayev Bakman asserts that it is time to acknowledge that an international PR campaign is being waged against Israel, one that is based on words, slogans, and mainly on lies.

מאמר דעה: שבוע השקר של קמפיין ה־BDS

לנה (אבאייב) בקמן מסבירה כיצד ארגונים לא ממשלתיים הממומנים על ידי ממשלות אירופה מקדמים את "שבוע האפרטהייד הישראלי". שבוע האפרטהייד מבוסס על שקרים, על עיוותים היסטוריים ועל הטעיות מכוונות. כדי להלחם בקמפיין זה יש להקים קמפיין נגדי, בו יובהר כי הפעילים נגד ישראל אינם שואפים לשלום כי אם לחתור תחת קיומה של ישראל.

מאמר דעה: להוציא "אפרטהייד" מהלקסיקון

לנה אבאייב על השימוש השגוי במושג "אפרטהייד", כחלק מהקמפיין נגד מדינת ישראל. אין זה מפליא אפוא כי המושג "אפרטהייד" הפך לשגור בפי רבים ובאופן "טבעי" מגדיר את ישראל. לצערנו, השימוש במילים קליטות כגון "אפרטהייד" משיג את המטרה בהכפשת מדינת ישראל, חופשית ודמוקרטית ככל שתהיה

כל המאמרים לפילנה בקמן