בדואים

מציג 1-5 מתוך 5

המימון הזר של הארגונים מאחורי המאבק באום אל חיראן

מכון המחקר NGO Monitor המנטר את פעילותן של עמותות וארגונים לא ממשלתיים, מפרסם היום כי הארגונים שהובילו את מאבק הבדואים בנגב קיבלו מימון של מיליוני שקלים מממשלות ומגופים באירופה. "גם למממנים באירופה יש אחריות לכך", אומרים בארגון

תגיות

אינתיפאדה משפטית: מבול עתירות נגד הרס בתי פלסטינים

זירת המאבק החדשה של ארגוני "זכויות אדם" נגד ישראל היא הצפת מערכת המשפט הישראלית באלפי עתירות נגד הריסת בתים לא חוקיים. פרופ' ג'רלד שטיינברג, נשיא מכון NGO Monitor: "זה חוד החנית במלחמה נגד הדמוקרטיה הישראלית"

תגיות

דיווחים: הפלסטינים מנצלים את בעיית הבדואים

אריאל כהנא מתאר את האופן בו הפלסטינים מנצלים את בעיית הבדואים בנגב כדי לנגח את ישראל. תופעה זו תוארה באופן נרחב במחקר של NGO Monitor המראה כיצד ארגונים השותפים למתקפת הדה לגיטימציה נגד ישראל, הם אלה שמובילים את הקמפיין בנושא הבדואי ככלי של לוחמה הפוליטית נגד ישראל.

תגיות

מאמר דעה: בנגב אין נישול - רק ניצול

ביום בו חוזר חוק פרוואר לדיון בכנסת, מצביעה שירה מיכאל על צביעותם של ארגונים המתיימרים לעזור לפתור את בעיות הבדואים - אך רק מנצלים אותם לפסטיבל שנאה אנטי-ישראלי

תגיות

ארגונים לא-ממשלתיים וסוגיית הבדואים בנגב ככלי בלוחמה הפוליטית נגד ישראל

לא ניתן להתעלם ממעורבותם הגוברת של ארגונים לא-ממשלתיים בסוגיית הבדואים אזרחי מדינת ישראל והכפרים הבלתי מוכרים בנגב ומניצול האוכלוסייה הבדואית לקידום עמדות פוליטיות צרות. הדו"ח הבא מסכם את פעילות הארגונים בסוגייה בין השנים 2010 - 2013.

תגיות

מציג 1-5 מתוך 5