אנו שמחים להציג לכם את אתר האינטרנט החדש והמשופר של NGO Monitor, שנועד לאפשר לציבור הרחב גישה ידידותית יותר למחקרים על ארגונים לא-ממשלתיים הטוענים לקידום זכויות אדם ועל הגורמים המממנים אותם. עיצוב וממשקי האתר עודכנו, אך תוכן המחקרים נותר כפי שפורסם ב-15 השנים האחרונות.

Hebrew Screenshot Publicationsאנו מזמינים אתכם לשוטט באתר החדש שלנו ולחקור את האופן השימוש בו. בעוד כל התוכן, מפרסומים קצרים ועד ספרים באורך מלא נמצאים באתר, תוכלו להבחין שהם מסודרים באופן שונה. כל הדוחות, דפי המידע והניתוחים רוכזו תחת קטגוריית ״פרסומים״. סדרת מחקרי העומק שלנו והספרים, רוכזו יחדיו לקטגוריית ״ספרים״.

Hebrew Screenshot Database

על מנת לצפות בנתונים על הארגונים ועל הגופים המממנים אותם יש לגשת ל״מאגר הידע״. שם, תוכלו לבחור בין קטגוריית "ארגונים" לבין קטגוריית "מימון" שכוללת מידע על ממשלות וקרנות פרטיות. בנוסף, בכל דף מידע יש טבלה מתעדכנת ואינטראקטיבית המאפשרת למשתמש למיין, לסנן ולצפות ברשימות המענקים. מערכת התגיות של האתר נועדה להקל על החיפוש, ומאפשרת לחפש פרסומים ודפי מידע לרוחב האתר באמצעות קליק אחד. לחצו על התגית המבוקשת, והמערכת תציג את כל הפריטים הקשורים אליה – פרסומים, ספרים, הודעות לתקשורת ועוד.

החלק המוקדש לתקשורת באתר החדש כולל כלים לעיתונאים, כמו גם מאמרי דעה שפורסמו בכלי התקשורת, הודעות לעיתונות ואזכורים של הארגון בתקשורת. אם ברצונכם להתעדכן באירועים קרובים או להזמין להרצאה את אחד המומחים שלנו, בדקו את ״אירועים״. אנו מזמינים אתכם בנוסף גם להתעדכן בבלוג החדש, שבו ישותפו תכתובות, רשמים של עובדי המכון ועוד.

Hebrew Screenshot Mediaדעתכם חשובה לנו!  אנא שלחו לנו את דעתכם על האתר החדש. המשוב יסייע לנו להמשיך ולספק מחקר איכותי וכלי מחקר שימושיים. אם קיימים קישורים שבורים, תקלות או כל דבר אחר כתבו לנו על כך: אנו עובדים כל העת על שיפור האתר.