חיפוש מתקדם

חיפשת את:

פרסומים:פרסומים, ספרים, פרסומים אקדמים, תכתובות, בסיסי נתונים
תכנים נוספים:הודעות לעיתונות, הארגון בתקשורת, מצגות, פוסטים, , נושאים
מממנים:גרמניה
תאריך התחלה:1 Jan 1988
תאריך סיום:25 Mar 2023

חפש שוב

מציג 1-10 מתוך 38
Gerald channel 1 interview

פרופ' שטיינברג בערב חדש - ערוץ 1

פרופסור ג'ראלד שטיינברג, נשיא מכון המחקר NGO Monitor, בראיון לערב חדש בנושא המימון האירופי לארגונים ישראלים ופלסטינים שמהללים טרור ואלימות, חלקם בעלי קשרים לארגון הטרור "החזית העממית לשחרור פלסטין".

Radio studio

אולגה דויטש בגלי צה"ל- גרמניה

אולגה דויטש, ראש דסק אירופה במכון המחקר NGO Monitor, בראיון לגלי צה"ל בנושא המימון הגרמני לארגונים ישראלים ופלסטינים שמהללים טרור ואלימות

Radio studio

פרופ' שטיינברג ברשת ב

גרמניה מממנת מספר רב של ארגונים פלסטינים, ישראלים ואירופיים, שחלקם פעילים בקמפיין ה-BDS, משבחים טרור ואלימות או משתמשים ברטוריקה ובדימויים אנטישמיים בוטים.

ממשלת גרמניה מעבירה מימון לארגונים פלסטיניים שמהללים טרור ואלימות

מנתוני מכון המחקר NGO Monitor, ממשלת גרמניה מממנת מספר רב של ארגונים פלסטינים, ישראלים ואירופיים, הפעילים במסגרת הסכסוך הערבי-ישראלי. המימון מועבר באמצעות סוכנויות פדרליות, קרנות פולטיות, ארגוני סיוע כנסייתיים וארגונים הומניטריים. חלקם פעילים בקמפיין ה-BDS ו/או משבחים טרור ואלימות ו/או משתמשים ברטוריקה ובדימויים אנטישמיים בוטים.

מימון גרמני לארגונים הפעילים בסכסוך הערבי-ישראלי

ממשלת גרמניה, באמצעות סוכנויות פדרליות, קרנות פוליטיות, ארגוני סיוע כנסייתיים וארגונים הומניטריים, מממנת מספר רב של ארגונים פלסטינים, ישראלים ואירופיים, הפעילים הקשר של הסכסוך הערבי-ישראלי. בהם ארגונים פלסטינים ואירופיים הפעילים בקמפיין ה-BDS, מצדיקים טרור ואלימות, ומשתמשים ברטוריקה ובדימויים אנטישמיים בוטים.

whitewashing cover

בין זכויות אדם ל"התנגדות" פלסטינית – מימון לארגוני זכויות אדם המטשטשים את הגבול בין אלימות לאי-אלימות

מספר ארגונים לא ממשלתיים פלסטינים ואירופיים מנצלים לרעה את מושג "זכויות האדם" באמצעות השימוש במונחים של "התנגדות" ובכך מטשטשים את הגבול בין אלימות לאי-אלימות , מתעלמים מהצרכים הביטחוניים של ישראל ומקנים לגיטימציה למעשי אלימות כלפי אזרחים ישראלים. לחלק מארגונים אלו יש קשרים לארגון הטרור החזית העממית לשחרור פלסטין .

תגיות

המימון הזר של הארגונים מאחורי המאבק באום אל חיראן

מכון המחקר NGO Monitor המנטר את פעילותן של עמותות וארגונים לא ממשלתיים, מפרסם היום כי הארגונים שהובילו את מאבק הבדואים בנגב קיבלו מימון של מיליוני שקלים מממשלות ומגופים באירופה. "גם למממנים באירופה יש אחריות לכך", אומרים בארגון

תגיות

מציג 1-10 מתוך 38