הודעות לעיתונות

מציג 1-10 מתוך 164

ממשלת גרמניה מעבירה מימון לארגונים פלסטיניים שמהללים טרור ואלימות

מנתוני מכון המחקר NGO Monitor, ממשלת גרמניה מממנת מספר רב של ארגונים פלסטינים, ישראלים ואירופיים, הפעילים במסגרת הסכסוך הערבי-ישראלי. המימון מועבר באמצעות סוכנויות פדרליות, קרנות פולטיות, ארגוני סיוע כנסייתיים וארגונים הומניטריים. חלקם פעילים בקמפיין ה-BDS ו/או משבחים טרור ואלימות ו/או משתמשים ברטוריקה ובדימויים אנטישמיים בוטים.

ממשלת שבדיה מאחורי ניסיון לפגוע בבנקים וחברות בישראל

מספר ארגונים צרפתים במימון ממשלתי, ביניהם האגודה לסולידריות צרפת-פלסטין (AFPS), הוועד הקתולי נגד רעב ולפיתוח (CCFD), הפדרציה הבינלאומית לזכויות אדם (FIDH), האיגוד הצרפתי לזכויות אדם (LDH) והארגון הפלסטיני "אל-חק" פרסמו היום דו"ח בן 28 עמודים הקורא "לשים קץ באופן מידי לכל קשר בין בנקים וחברות ביטוח צרפתיים לבין ההתנחלויות הישראליות בשטחים הכבושים". הבנקים הנמצאים ברשימה זו הם בנק הפועלים, בנק לאומי, הבנק הבינלאומי הראשון, בנק דיסקונט, בנק מזרחי טפחות, וחברות כמו בזק, סלקום, אלביט מערכות וחברת שיכון בינוי.

תגיות

בעקבות מחקר NGO Monitor: היום הפרלמנט השוויצרי קיבל החלטה לעצור את המימון לארגונים המעורבים ב-BDS

מכון המחקר NGO Monitor מברך על החלטת הפרלמנט השוויצרי להעביר תיקון לחוק, לפיו שוויץ לא תוכל לסבסד, גם לא באופן עקיף, פרויקטים של סיוע המבוצעים על ידי ארגונים לא-ממשלתיים המעורבים בפעולות גזעניות, אנטישמיות או מסיתות לשנאה, או בקמפיינים של חרם, משיכת השקעות וסנקציות (BDS).

תגיות

הארגון Human Rights Watch מעורב בקמפיינים אנטי-ישראלים

מכון המחקר NGO Monitor מציין כי תגובת ארגון Human Rights Watch (HRW) להחלטתה של ממשלת ישראל לא לתת ויזת עבודה לאחד מעובדי הארגון, משקפת את ניסיונו של הארגון לתאר עצמו כגורם אובייקטיבי ומקצועי בהקשר של הסכסוך הערבי-ישראלי.

NGO Monitor משיק מערכת מקוונת המציגה מימון ממשלתי זר לארגונים הפועלים במסגרת הסכסוך הערבי-ישראלי

המערכת החדשה והייחודית הינה פרי פיתוח של מכון המחקר NGO Monitor ומאפשרת באופן נגיש וללא תשלום לצפות בהעברות הכספים של ממשלות זרות לכל ארגון ישראלי הפועל במסגרת הסכסוך הערבי-ישראלי.

בריטניה מעבירה מיליוני שקלים לארגונים פוליטיים בישראל, ביניהם ארגון "שוברים שתיקה"

ממשלת בריטניה מעבירה מיליוני שקלים למספר מצומצם של ארגונים פוליטיים בישראל. חלק מהמימון מגיע ישירות מגופים ממשלתיים, בעוד שכספים נוספים מועברים בצורה עקיפה דרך ארגוני סיוע, לכאורה לטובת פעילות הומניטרית.

האוכלוסייה הבדואית משמשת ככלי משחק בידי הארגונים "עדאלה", "רבנים לזכויות אדם" ו"פורום דו קיום בנגב"

לאור האירועים האלימים הבוקר בכפר אום אל-חיראן, מכון המחקר NGO Monitor מתעד כיצד ארגונים כמו "עדאלה", "רבנים לזכויות אדם" ו"פורום דו-קיום בנגב", מלבים את המתח בין האוכלוסייה הבדואית למדינת ישראל, וכל זאת במימון ממשלתי אירופי.

מציג 1-10 מתוך 164