הארגון בתקשורת

מאמר דעה: לידיעת ב. מיכאל, אנחנו לא "ימין קיצוני"

בשבוע שעבר ביקר ח"כ יאיר לפיד בפרלמנט הספרדי במטרה להציג לחבריו דו"ח, שחובר על ידי הארגונים NGO Monitor ו-ACOM, המצביע על מימון ספרדי רחב היקף לארגונים לא ממשלתיים, המנהלים קשרים עם ארגוני טרור, מקדמים אנטישמיות, מסיתים לאלימות, ומעורבים בקמפיין ה-BDS (חרם, משיכת השקעות וסנקציות נגד ישראל).

הודיה שחר בערוץ 20

מועצת זכויות האדם של האו"ם מאגדת רשימה של עסקים הפועלים ביהודה, שומרון ומזרח ירושלים. הודיה שחר, דוברת NGO Monitor, מדברת על הרשימה, ואיך היא כוללת את ישראל בלבד ומתעלמת מפעילות עסקית באיזורי כיבוש בעולם.

תגיות

Bundestag

'בצלם' ו'שוברים שתיקה' - לא הסכנה האמיתית

למרות תשומת הלב הרבה שלה הם זוכים, שני הארגונים הישראלים אינם המזיקים ביותר, אלא ארגוני זכויות אדם שנתמכים בידי גרמניה ומקדמים בפועל אלימות וטרור. ביקור נשיא גרמניה בישראל היה עוד הזדמנות שהוחמצה להפנות את השיח לנושאים החשובים באמת

Gerald channel 1 interview

פרופ' שטיינברג בערב חדש - ערוץ 1

פרופסור ג'ראלד שטיינברג, נשיא מכון המחקר NGO Monitor, בראיון לערב חדש בנושא המימון האירופי לארגונים ישראלים ופלסטינים שמהללים טרור ואלימות, חלקם בעלי קשרים לארגון הטרור "החזית העממית לשחרור פלסטין".

Radio studio

אולגה דויטש בגלי צה"ל- גרמניה

אולגה דויטש, ראש דסק אירופה במכון המחקר NGO Monitor, בראיון לגלי צה"ל בנושא המימון הגרמני לארגונים ישראלים ופלסטינים שמהללים טרור ואלימות